poniedziałek, 13 marca 2017

Festiwal Filmów Profilaktycznych

Grupa uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego im. Heleny Malczewskiej organizuje Festiwal Filmów Profilaktycznych "Spróbuj nakręcić i nie daj się wkręcić". Każdy chętny może wziąć w nim udział!


Poprzedzeniem festiwalu będzie konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Aby wziąć udział w projekcie, młodzi filmowcy z Zawiercia i okolic muszą nakręcić film o tematyce profilaktycznej. Finałem projektu będzie festiwal filmów, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu. Zorganizowany zostanie on podczas Światowego Dnia Zdrowia 7 kwietnia o godzinie 9:00. Każda praca zostanie nagrodzona upominkami, a najlepsze filmy zostaną wyróżnione nagrodami.- Każdy, bez względu na wiek, rangę i zainteresowania powinien udać się na Festiwal Filmów Profilaktycznych, na którym wyświetlone zostaną krótkie projekcje nadesłane przez uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Dotyczyć będą one zapobiegania problemom współczesnej młodzieży, takim jak uzależnienia, niezdrowy tryb życia czy też przemoc. - czytamy w zapowiedzi wydarzenia. 

Zgłoszenia potrwają jeszcze do 17 marca. Regulamin i więcej informacji na ten temat dostępne są tutaj. Projekt jest realizowany w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady ,,Zwolnieni z teorii''. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/