środa, 15 marca 2017

Aluron Virtu tworzy szkółkę siatkarską i klasę sportową

Klub Aluron Virtu chce powołać nową szkółkę siatkarską dla młodzieży z Zawiercia i okolic. Będzie również współtworzył klasę siatkarską w przyszłej Szkole Podstawowej nr 2.


Rozwój klubu związany jest m.in z chęcią aplikacji do Plus Ligi. Jednym z wymagań, aby grać w najwyższej lidze sportowej, było zapewnienie szkolenia młodzieży na poziomie kadetów i juniorów poprzez utworzenie co najmniej jednej  drużyny młodzieżowej. Aluron Virtu rozpoczyna więc nabór do grup męskich. W piątek 17 marca klub organizuje otwarty trening, podczas którego będzie również można zdobyć szczegółowe informacje. Odbędzie się on w godzinach od 16:00 do 18:00 na hali OSIR przy ulicy Blanowskiej 40. Aluron Virtu będzie rekrutował gimnazjalistów z wszystkich klas oraz licealistów z klas pierwszych oraz drugich.

To jednak nie koniec. Dla młodych miłośników piłki siatkowej powstanie klasa sportowa w Gimnazjum nr 2, a od września w Szkole Podstawowej nr 2. Nabór będzie prowadzony do klasy IV oraz VII. Do klasy IV zgłoszenia mogą składać uczniowie obecnych klas trzecich z rocznika 2007-2008, a do klasy VII zgłaszać się mogą uczniowie obecnych klas szóstych urodzeni w 2004-2005. 

Więcej informacji na temat nowych przedsięwzięć klubu można uzyskać u Jacka Sitarka, koordynatora ds. szkolenia młodzieży pod numerem telefonu 605 362 424.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/