poniedziałek, 13 marca 2017

Wojciech Pacula w Galerii Muzealnej

Przed nami trzecie w tym roku spotkanie w ramach Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji w Galerii Muzealnej Leszka Dutki przy ul. Leśnej. Tym razem gościem wydarzenia będzie Wojciech Pacula.


Od początku roku w Galerii realizowany jest projekt "Cuda świata - Gwiazdozbiór sztuki". W jego ramach odbywają się wykłady i spotkania z ciekawymi osobowościami. Teraz gościem będzie publicysta, reporter i dziennikarz Polskiego Radia Katowice Wojciech Pacula. Był on reporterem na miejscu katastrofy kolejowej pod Szczekocinami, przy zawalonej hali MTK oraz korespondentem specjalnym na Zlocie Skautów w Chile w 1999 roku. Napisał książkę pt. "Reporter Zaświadcza".

Spotkanie odbędzie się w środę 15 marca o godzinie 18:00. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/