sobota, 11 lutego 2017

Doskonały mecz Aluron Virtu: znów mamy lidera

Świetne sportowe widowisko mogliśmy podziwiać dziś w Zawierciu. Aluron Virtu zwyciężył z TS Victorią PWSZ Wałbrzych.

Zawiercianie wygrali 3:0 (25:22, 25:20, 25:21). Nie dali rywalowi z Wałbrzycha większych szans na wygraną. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Kamil Długosz. Dzięki temu zwycięstwu zawierciański klub ponownie tymczasowo wraca na pozycję lidera tabeli, nadal mając szanse na awans do Plus Ligi. 

Co warto podkreślić, siatkarze mogli liczyć na duże wsparcie kibiców podczas tego meczu. Trybuny hali przy ul. Blanowskiej wypełniły się niemal po brzegi. Frekwencja była bardzo wysoka.

W mieście trwała dzisiaj "sportowa sobota". Najpierw Viret podjął na hali przy Blanowskiej drużynę z Krakowa, kilka godzin później Aluron Vitrtu Warta zmierzyła się z klubem z Wałbrzycha.

Zobaczcie zdjęcia.


2 komentarze:

  1. Faktycznie - była prawie pełna hala. Super wrażenie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oby za tydzień przyszło jeszcze więcej 😃

      Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/