sobota, 11 lutego 2017

Zawiercianie zatańczyli przeciwko przemocy - zdjęcia

Dziś, 11 lutego w Zawierciu odbyła się ogólnopolska akcja "Nazywam się miliard". W naszym mieście wydarzenie z tej okazji zorganizowano w Bistro Mojego Brata.

11 lutego w krajach na całym świecie kobiety zatańczyły, aby wyrazić swój sprzeciw dla przemocy fizycznej, seksualnej i psychicznej. Podczas dzisiejszej akcji w Zawierciu mieszkańcy zatańczyli w rytm piosenki "Break the Chain". Za przygotowanie tańca odpowiedzialni byli instruktorzy ze studia tańca Eu4ya. Po tańcu, jeden z organizatorów, Adam Witkowicz wygłosił wykład na temat stosowania przemocy wobec kobiet. Następnie Ryszard Matuszczyk ze szkoły Arashi zaprezentował pokaz samoobrony dla kobiet. W dalszej części spotkania na scenie bistro wystąpiła Patrycja Gotfryd. Jako niespodziankę, wśród uczestników tańca rozlosowano czternaście karnetów na naukę samoobrony w klubie Arashi.

Zobaczcie zdjęcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/