niedziela, 12 lutego 2017

Krzysztof Buszman odwiedzi Zawiercie

W ramach drugiego w tym roku spotkania w Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji, do Zawiercia przyjedzie Krzysztof Cezary Buszman. 


Buszman to znany polski poeta, autor piosenek i podróżnik. Będzie on wyjątkowym gościem najbliższego spotkania w galerii muzealnej Leszka Dutki przy ul. Leśnej w Zawierciu, gdzie realizowany jest projekt "Cuda świata - Gwiazdozbiór sztuki" w ramach Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji. Oprócz spotkania z autorem zaplanowano jak zawsze wykład dr Marcina Janeczka, który tym razem pochyli się nad tematem teorii spiskowych z udziałem kobiet. Będzie też okazja wysłuchać literatury pisanej i śpiewanej. Mieszkańców czeka więc spora dawka kultury na wysokim poziomie.

Spotkanie odbędzie się w środę 15 lutego o godzinie 18:00. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/