niedziela, 22 stycznia 2017

Viret pokonuje SPR Wisłę

Za nami pierwszy mecz Viretu CMC Zawiercie w nowym roku. Klub zaliczył kolejną wygraną.

Przypomnijmy, że po dwunastu kolejkach zawierciański klub wciąż jest liderem II ligi. W meczu, który odbył się 21 stycznia Viret ponownie okazał się lepszy. Pokonał SPR Wisłę Sandomierz wynikiem 36:28. Pierwsza połowa była dość wyrównana. Rywal z Wisły szczególnie na samym początku nie chciał odpuścić. Zespół Krzysztofa Adamuszka okazał się jednak zdecydowanie lepszy w drugiej połowie. Było coraz więcej dobrych akcji w wykonaniu zawiercian. Ostatecznie mecz zakończył się różnicą aż ośmiu punktów.