wtorek, 24 stycznia 2017

Hurrockaine zagra w Pubie Chillout

Już na początku lutego w Pubie Chillout przy ulicy Sikorskiego odbędzie się pierwszy w tym roku koncert. Zagra m.in zespół Hurrockaine.
 

Hurrockaine to zespół grający melodyjny alt-rock ze sporą dawką brudu. W ich kawałkach można znaleźć hard rocka, post grunge, nowoczesną lirykę, zadziorne gitary i zaczepne wokale. W skład zespołu wchodzi: Paulina Mazur, Christian Książek, Marcin Skipiała, Paweł Baldy i Kuba Galwas.

To jednak nie jedyny zespół który wystąpi podczas najbliższej imprezy w Chilloucie. Jako supporty zagrają formacje The Sudden Entrance i Napięcie. Koncert odbędą się w sobotę 4 lutego. Impreza startuje o godzinie 18:00. Zespoły pojawią się około 19:30. Wstęp: 10 zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/