piątek, 20 stycznia 2017

Dni Zawiercia 2017 - wystąpi Sylwia Grzeszczak, zespół Ira i Oldbreakout

TYLKO NA OTOZAWIERCIE.PL: Znamy już pierwsze informacje na temat tegorocznych obchodów święta miasta. Koncerty planowo mają odbyć się, podobnie jak w poprzednich latach, na stadionie miejskim.


W tym roku Dni Zawiercia zostaną zorganizowane w dniach 9 - 11 czerwca w piątek, sobotę i niedzielę. Pierwszy dzień imprez ma być poświęcony lokalnym wykonawcom. Nie wiadomo jeszcze jakie to będą konkretne zespoły. W grę wchodzi koncert artystów i solistów z Zawiercia - Dążymy do tego aby na następnych Dniach Zawiercia dać wieczorny koncert z udziałem naszych rodzimych artystów jako gwiazdy wieczoru, żeby zadać kłam powiedzeniu "cudze chwalicie swojego nie znacie". - mówił dla portalu Leopold Stawarz, dyrektor Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej w sierpniu 2016.

W sobotę 10 czerwca według zapowiedzi ma wystąpić Sylwia Grzeszczak. Artystka znana z wielu utworów, m.in "Pożyczony", "Księżniczka" oraz "Tamta dziewczyna". Ta ostatnia piosenka osiągnęła niedawno wynik 60 milionów odtworzeń na YouTube. Jej kawałki bardzo często możemy usłyszeć na radiowych listach przebojów. 

W niedzielę 11 czerwca na zawierciańskiej scenie zagrają zespoły Oldbreakout i Ira. Pierwszy z nich wystąpił już w naszym mieście we wrześniu ubiegłego roku podczas koncertu Fundacji Hematologii Rodziny Bogdani. Po zakończonym występie prezydent Witold Grim zaprosił muzyków, aby wystąpili podczas Dni Zawiercia. Oldbreakout gra muzykę bluesową, a w jego składzie są legendarni muzycy z formacji Breakout. Po ich koncercie zagra jeszcze zespół Ira. Formacja znana z takich hitów jak "Ona jest ze snu" czy też "Nadzieja".

To oczywiście nie koniec informacji na temat Dni Zawiercia 2017. Wyżej wymienieni artyści to nie jedyni, którzy wystąpią w czerwcu w naszym mieście. Poza tym są to nieoficjalne wiadomości. Informacje na bieżąco znajdziecie na OtoZawiercie.pl.

1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/