piątek, 20 stycznia 2017

Viret Zawiercie zaczyna rundę rewanżową w Zawierciu

Viret CMC Zawiercie już w najbliższy weekend rozegra pierwszy mecz w Zawierciu w rundzie rewanżowej. Jak wygląda obecnie sytuacja klubu?


Zespół Krzysztofa Adamuszka jest obecnie liderem śląskiej II ligi. Na jedenaście meczy, które odbyły się w ostatnich miesiącach, dziesięć z nich Viret zwyciężył. Zaliczył tylko jeden remis i ani jednej porażki. Najgroźniejszy rywal, MOSiR Bochnia plasuje się na drugim miejscu w tabeli i traci do zawiercian trzy punkty.

Przed rozpoczęciem rundy rewanżowej, Viret Zawiercie pozyskał trzech nowych zawodników. Pierwszy z nich to najlepszy strzelec MOSiRu Bochnia - Sławomir Karwowski. W tym sezonie zawodnik rzucił już 66 bramek. Drugi z ich to Adrian Najuch, który dotychczas również grał w drużynie Bochni. Kolejny nowy nabytek Viretu to Kamil Buchcic. Do tej pory występował m.in w Vive Kielce. Te trzy transfery są bardzo ważne dla zawierciańskiego klubu. Nowi zawodnicy są dużym wzmocnieniem drużyny, co może ułatwić awans do pierwszej ligi, czego oczywiście wszyscy życzymy.

Najbliższy mecz w Zawierciu odbędzie się w sobotę 21 stycznia o godzinie 18:00. Szczegóły na plakacie. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/