wtorek, 6 grudnia 2016

Mikołajkowe przedstawienie w Przedszkolu nr 1

Z okazji 6 grudnia w wielu szkołach i przedszkolach odbyły się mikołajkowe spotkania. Ciekawy pomysł na zorganizowanie tego dnia przedstawiło Przedszkole nr 1. 

W przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne w języku polskim i angielskim. Udział w nim wzięło siedemnastu rodziców i nauczycieli. Wystąpiło szesnaście elfów i Święty Mikołaj. Spektakl wyreżyserowały nauczycielki Anna Kruszewska i Anna Kurzak. Zaprezentowano piosenki i zagadki w języku angielskim. Również i dzieci niezwykle aktywnie uczestniczyły w uroczystości. Następnie wykonywano sobie wspólne fotografie, a dzieciom wręczono prezenty. Wydarzeniu towarzyszyła radosna i świąteczna atmosfera.

Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/