wtorek, 6 grudnia 2016

Piłkarze z Zagłębia Sosnowiec w SP5

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zawierciu słynie już z niestandardowych lekcji, zajęć i wydarzeń. W ramach akcji "Stop zwolnieniom z WF" co jakiś czas organizowane są nowe przedsięwzięcia.

Szkoła współpracuje m.in ze środowiskami sportowymi w Zawierciu. Organizuje wycieczki, zajęcia i treningi. To właśnie w "piątce" realizowany był przez ostatnie miesiące m.in program "'WF z klasą". W ostatnim czasie zorganizowano kolejną akcję związaną ze sportem. Szkołę odwiedzili piłkarze Klubu Zagłębie Sosnowiec.

Do Zawiercia przyjechali Wojciech Fabisiak i Fabian Klama. Razem z uczniami poprowadzili wyjątkową lekcję wychowania fizycznego. Najpierw odbyła się rozgrzewka, potem zajęcia techniczne z piłką, a na koniec mini turniej. Nie zabrakło też wspólnych zdjęć, nagród i podziękowań. To kolejna, ale pewnie nie ostatnia taka akcja zorganizowana w szkole. 


1 komentarz:

  1. Filmik z akcji ,,WF z Zagłębiem" znajdziecie tutaj:
    https://www.youtube.com/watch?v=OmzWJx6-xVk
    Polecam i poZdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/