wtorek, 6 grudnia 2016

Święty Mikołaj w zawierciańskim szpitalu

Święty Mikołaj odwiedził pacjentów z oddziałów Dziecięcego i Noworodkowego Szpitala Powiatowego w Zawierciu. 


Dzięki sponsorom - Fundacji Neuca, Dicoflor, Orsalit - i własnemu wysiłkowi do rąk hospitalizowanych trafiło kilkadziesiąt paczek z prezentami. Równolegle z załogą placówki mikołajowe upominki przekazało z własnej inicjatywy Centrum Rozwoju Lokalnego oraz Grupa Jurajska GOPR .

Wędrującemu między łóżkami starcowi w czerwonym kostiumie towarzyszyli stosownie odziani pracownicy szpitala na czele z dyrektor Anną Pilarczyk-Sprycha. - Pobyt u nas i związana z nim rozłąka z rodziną są dla dzieci szczególnie przykrym doświadczeniem. 6 grudnia to znakomita okazja, żeby choć trochę uprzyjemnić im te trudne chwile, z czego z największą przyjemnością korzystamy podkreśla Anna Pilarczyk-Sprycha.

Na tym wyjątkowym święcie skorzystali także dorośli pacjenci wszystkich oddziałów szpitalnych oraz pracownicy szpitala. Nikogo nie ominął słodki poczęstunek.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/