środa, 9 listopada 2016

Wielki Bal Mikołajkowy z Lollipop Events

Chociaż do Mikołajek pozostało jeszcze sporo czasu, już pojawiają się pierwsze propozycje na spędzenie tego czasu z dziećmi. Ciekawą imprezę organizuje Lollipop Events.


Będzie to Wielki Bal Mikołajkowy dla dzieci. Odbędzie się w nowo wyremontowanej sali Domu Rzemiosła przy ulicy Piłsudskiego 24. W programie ujęto m.in zabawę ze śnieżynkami i elfami, gry i loterię z nagrodami czy też mikołajkowy Candy Bar. Nie zabraknie również wizyty samego Świętego Mikołaja. Na czas imprezy rodzice mogą zostawić dziecko, które w tym czasie będzie pod dobrą opieką.

Bilety są w cenie 35 zł. Szczegóły znajdziecie na plakacie. Zapisy pod numerem 733 111 212. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal OtoZawiercie.pl. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/