środa, 5 października 2016

Wypełnij ankietę na temat skateparku

W internecie dostępna jest ankieta przeznaczona dla użytkowników i opiekunów osób korzystających z zawierciańskiego skateparku. Ankieta przeprowadzana jest dla Młodzieżowej Rady Miasta.

Celem ankiety jest poznanie informacji mieszkańców Zawiercia na temat skateparku przy ulicy Wierzbowej. Planowana jest bowiem modernizacja lub rozbudowa obiektu. Użytkownicy skateparku nieraz mówili o potrzebie remontu, a nawet o powstaniu całkiem nowego parku. 

W ankiecie pojawiają się pytania m.in o ocenę funkcjonalności i bezpieczeństwa tego miejsca. Ankieta podzielona jest na część dla użytkowników i dla rodziców osób korzystających z obiektu. 


Skatepark znajdujący się przy ulicy Wierzbowej został wybudowany w 2005 roku. Wartość tej inwestycji wyniosła około 200 tysięcy złotych. O wyglądzie i kształcie rolkowiska zadecydowali wtedy sami zainteresowani wybierając najlepszy ich zdaniem projekt w internetowej ankiecie ówczesnego serwisu Urzędu Miasta. Teraz, po latach, znów mamy możliwość wpływu na dalsze losy obiektu. Zainteresowani muszą tylko wziąć udział w ankiecie.

Poniżej archiwalne zdjęcia z otwarcia w 2005 roku, pochodzące ze strony skate-park.prv.pl
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/