niedziela, 16 października 2016

Koncert "Symfonia niejedno ma imię" - zdjęcia

Za nami wspaniały koncert w Miejskim Ośrodku Kultury, który zainaugurował Rok Kulturalny 2016/2017. Podczas koncertu "Symfonia niejedno ma imię" wystąpiło wielu utalentowanych, zawierciańskich artystów.


Przed mieszkańcami wystąpili muzycy z Zawierciańskiej Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej pod batutą Leopolda Stawarza oraz artyści z Chóru Kameralnego Tutti, Capella Vartiensis i Chóru G1 Fort-e, których przygotowywała Barbara Czajkowska. Na scenie mogliśmy zobaczyć także solistów: sopranistki Barbarę Grzybek, Olimpię Karbownik, Anitę Maszczyk, Aleksandrę Szpor, flecistkę Joannę Sokołowską, tenorów Andrzeja Kaima, Macieja Kucerę i Adama Pstrowskiego oraz pianistę Michała Rusa i Macieja Kaczyńskiego. Koncert poprowadziła charyzmatyczna Anita Maszczyk. 

Na koniec nie zabrakło podziękowań i kwiatów dla artystów. Głos zabrał również prezydent Witold Grim, który gratulował wszystkim wspaniałego koncertu. Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/