sobota, 15 października 2016

Przegrana Aluron Virtu w meczu z liderem

Za nami mecz trzeciej kolejki I ligi piłki siatkowej. Aluron Virtu Warta przegrał w meczu z liderem tabeli, MKS Ślepsk Suwałki.

Chociaż pierwszy set zapowiadał dobry mecz dla zawiercian, później losy potoczyły się nieco inaczej. W kolejnych częściach spotkania rywale radzili sobie coraz lepiej. Chociaż Aluron Virtu starał się nie odpuszczać, drużyna z Suwałk wciąż zdobywała więcej punktów. W trzecim i czwartym secie rywale mieli już kilkupuntkową przewagę nad naszymi siatkarzami. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 (25:18, 19:25, 31:33, 21:25).