niedziela, 25 września 2016

Viret wygrywa na rozpoczęcie sezonu

Viret Zawiercie zainaugurował sezon 2016/2017. Na rozpoczęcie rundy jesiennej podopieczni Krzysztofa Adamuszka podjęli MKKS Glorię Katowice.


Mecz zakończył się zwycięstwem Viretu 33:26 (16:12). Przez większą część spotkania nasz zespół utrzymywał przewagę kilku punktów nad rywalem. Zawodnicy grali dobrze, a w ataku świetnie spisywał się Łukasz Szlinger, pozyskany do kadry od tego sezonu.

Dzisiejsza wygrana jest dobrą prognozą na rozpoczynający się sezon. Na halę przy ulicy Blanowskiej jak zawsze przybyło sporo kibiców. Warto zaznaczyć, że teraz wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny. Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad klubem. Zobaczcie zdjęcia.3 komentarze:

 1. Nie było na co patrzeć. Czy Viret to ten sam zespół który spadł do 2 ligi? Dlaczego robicie z ludzi wariatów i nie powiecie prawdy że to poziom wojewódzki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarówno na stronie Viretu jak i na otozawiercie.pl informowano, że klub spadł do II ligi i większość osób zainteresowanych tematem raczej o tym wie. Tutaj była informacja: http://www.otozawiercie.pl/2016/05/viret-spad-do-drugiej-ligi.html

   Wystarczy też spojrzeć na plakat, gdzie wyraźnie pisze, że to druga liga: http://www.otozawiercie.pl/2016/09/viret-zawiercie-mkks-gloria-katowice.html

   Usuń
 2. SZKODA ,ŻE NIKT NIE PISZE O TENISISTACH STOŁOWYCH VIRETU. VIRET TO NIE TYLKO PIŁKA RĘCZNA

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/