niedziela, 25 września 2016

250 osób wystartowało w Biegu po Serce Jurajskiego Zbója

Za nami trzecia edycja Biegu po Serce Jurajskiego Zbója. W imprezie wzięło udział ponad 250 biegaczy!


Przed rozpoczęciem biegu dla chętnych Aneta Woś poprowadziła rozgrzewkę. Uczestnicy pokonywali 800 metrowe okrążenia w Parku Miejskim. Mieszkańcy mogli pokonać trasę w dowolny sposób - na rowerze, na rolkach lub z kijkami Nordic Walking. Za każde przebiegnięte okrążenie uczestnik zdobywał stempel w kształcie serduszka. Następnie deklarował kwotę, którą wpłaci na cel. W tym roku pieniądze zbierane był dla Gabrysi Szczepary z Zawiercia, na budowę prototypu sztucznego serca wirowego dla dzieci do 10-go roku życia przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii oraz na wsparcie Stowarzyszenia Zbója Szczyrka.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła wspaniała, pozytywna atmosfera. Udział w biegu wzięło ponad 250 osób z różnych grup biegowych z Zawiercia i okolic. Zarówno dzieci, dorośli i starsi. Każdy dobrze się bawił jednocześnie pomagając. OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem. Zobaczcie zdjęcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/