środa, 17 sierpnia 2016

Nowa szkoła dla dorosłych w Zawierciu

W Zawierciu powstała nowa szkoła dla dorosłych - Centrum Kształcenia TORUS, która pozwoli podnieść mieszkańcom Zawiercia i okolic swoje kwalifikacje, aby łatwiej znaleźć pracę.

Dla kogo jest nasza szkoła? Dla każdego kto chce zadbać o swoją przyszłość i o swój rozwój. To pierwszy krok, aby zapewnić sobie lepsze wykształcenie, a w konsekwencji znaleźć satysfakcjonującą, dobrze płatną pracę. Równocześnie zdajemy sobie sprawę z różnorodności przyszłych słuchaczy, dlatego przygotowaliśmy dla nich bogata ofertę kierunków na których będą mogli się rozwijać. Są to m.in.: technik BHP, technik administracji, technik usług kosmetycznych, florysta i wiele innych, które są obecnie popularne na rynku pracy. Z oferty mogą skorzystać także osoby, które nie posiadają średniego wykształcenia, dla których skierowane jest Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych. Posiadając maturę w kieszeni zdecydowanie łatwiej szukać pracy, albo zacząć zdobywać nowe kwalifikacje zawodowe. 

Ile będzie to kosztowało? Szkoła jest całkowicie bezpłatna, a do zapisu nie jest wymagana matura, przy zapisie nie podpisuje się również żadnych umów, dzięki czemu nasza oferta jest zdecydowanie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. 

Kiedy odbędą się szkolenia i jak się zapisać? Wszystkie zajęcia w naszym Centrum odbywają się w systemie zaocznym co 2 tygodnie w soboty i niedziele. Aby zapisać się do naszej szkoły wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie szkola-torus.pl/zawiercie-formularz.html lub skontaktujesz się z nami, a następnie przyjdziesz do sekretariatu, przynosząc ze sobą: dowód osobisty; świadectwo ukończenia szkoły (gimnazjum, liceum, szkoła zawodowa); trzy zdjęcia legitymacyjne. Jeśli jesteś zainteresowany nauką w naszej szkole nie czekaj do końca rekrutacji i zapisz się jeszcze dzisiaj ponieważ ilość miejsc w grupach jest ograniczona. Więcej informacji można znaleźć na stronie szkola-torus.pl lub w sekretariacie przy ul. 3 Maja 25 Zawiercie (pałacyk) tel. 32 307 84 32.

Aktualizacja: 26 sierpnia odbędzie się piknik dla absolwentów Techników i Szkół zawodowych

Centrum Kształcenia Torus zaprasza 26 sierpnia o godzinie 12:00 do biura terenowego przy Restauracji Texas na przygodę z dzikim zachodem w tle, podczas której poznasz darmową ofertę szkoły.

Możesz ustrzelić kupony rabatowe na paintball, basen itp!
Czeka na Was ciekawa zabawa, zapraszamy! 

artykuł reklamowy 

Ulica 3 maja 25, gdzie mieści się sekretariat

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/