środa, 17 sierpnia 2016

Zespół B-QLL wystąpi w Fabryce Muzy

Szykuje się kolejna świetna impreza w zawierciańskim klubie Fabryka Muzyk. Na scenie wystąpi gwiazda disco polo - zespół B-QLL.

Fabryka Muzy to nowy klub w Zawierciu, który funkcjonuje od czerwca. Organizowane są tu różne imprezy i dyskoteki. W ostatnim czasie zagrali tu m.in zespół Basta, zespół Łobuzy i Kaen. Klub zdobywa coraz większą popularność. Teraz zaprasza na koncert w najbliższą sobotę, gdzie wystąpi zespół B-QLL. 

To znana grupa muzyki disco polo. Do ich największych hitów należą "Mój S.O.S", "Czy to czujesz" i "Za każdy dotyk". Ich koncert w Fabryce Muzy odbędzie się w sobotę 20 sierpnia. Start o godzinie 21:00. Cena biletu to 20 zł. Rezerwacje: 10 zł / loża tel. 510 66 55 51.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/