niedziela, 24 lipca 2016

Dwaj zawiercianie przejechali rowerami 500 km w niecałe 30 godzin

Zawiercianin Andrzej Jabłoński, trener Szkoły Walki Musubi wraz ze swoim towarzyszem Adamem podołali niesamowitemu wyzwaniu. Przejechali ponad 500 kilometrów w mniej niż 30 godzin z Zawiercia do Gdańska. 


Swoją wycieczkę rozpoczęli w sobotę 23 lipca o 6 rano, gdy wyruszyli spod Urzędu Miejskiego. Następnie jechali na swoich rowerach górskich przez Bełchatów, Łódź, Włocławek, Toruń i Grudziądz aż do Gdańska. Na drodze nie mieli większych problemów, jednak na 420 kilometrze jednemu z nich pękła obręcz przy przednim kole. Nie przeszkodziło im to jednak w dojechaniu do celu. Poradzili sobie. Wszystko to relacjonowali na Facebooku

Jest to szczególnie duże osiągnięcie zważając na to, że udało im się pokonać ponad 500 kilometrową trasę w tak krótkim czasie i bez snu, a jedynie z przerwami na stacjach benzynowych. To wspaniała sprawa i wielki wyczyn. Gratulacje! Zawiercie potrafi!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/