niedziela, 15 maja 2016

Viret spadł do drugiej ligi

Wczoraj, 14 maja Viret Zawiercie rozegrał mecz w ramach ostatniej kolejki w tym sezonie. Było to spotkanie na wyjeździe, w Grodkowie. Niestety, Viret przegrał z Olimpem 23:24.


Konsekwencją tej porażki będzie spadek zawierciańskiego klubu do niższej ligi. Dlatego prawdopodobnie już od września zespół będzie mierzył się z zespołami z drugiej ligi.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Viretu, kibice mogą spodziewać się zmian: "Jak będzie wyglądała nasza kadra? Konkretów póki co na tym etapie jeszcze nie ma. Na pewno dojdzie do kilku roszad. Część zawodników z obecnej kadry pożegna się z klubem, zapewne kilku nowych pojawi się w Zawierciu".
 
W komunikacie opublikowanym na Facebooku, czytamy dalej: "Czeka nas teraz kilkumiesięczna przerwa. Mocno liczymy, że po tym okresie zawierciańska hala będzie tłumnie odwiedzana przez fanów szczypiorniaka, którzy pokażą, że są ze swoim klubem bez względu na to w której lidze się znajduje." 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/