niedziela, 15 maja 2016

Piknik rodzinny na boisku

W najbliższy wtorek 17 maja na boisku wielofunkcyjnym (lodowisko) przy ulicy Wierzbowej odbędzie się impreza rodzinna "Zdrowo z Dudkiem".


Wydarzenie organizuje Centrum Rozwoju Lokalnego. Przy tej okazji promowana będzie nowa kolorowanka wydana przez stowarzyszenie, gdzie głównym bohaterem jest znany bramkarz Jerzy Dudek.

Podczas imprezy będzie można skorzystać z porad dietetyka czy zasięgnąć rad na temat aktywności fizycznej. Dla najmłodszych przewidziano ciekawe atrakcje, konkursy i zabawy takie jak na przykład malowanie buziek i skręcanie balonów. Zaplanowano także wizytę gościa specjalnego, którym będzie Dariusz Kurowski; komentator sportowy i autor biografii Jerzego Dudka pt.: „NieREALna kariera”.


Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00. Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad akcją.foto: osir.net.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/