czwartek, 18 lutego 2016

Otwarte Spotkanie Fundacji Viva

5 marca o 14:00 w Ośrodku Shangri-La przy ulicy Strumień 9 odbędzie się Otwarte Spotkanie Zawierciańskiej Fundacji Viva. To propozycja dla osób zainteresowanych działaniem w Fundacji -  właśnie tutaj przyszli wolontariusze zdobędą szczegółowe informacje.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością na rzecz zwierząt, w tym dietą wegańską i wegetariańską oraz przede wszystkim aktywizmem pro-zwierzęcym - zachęcają przedstawiciele Fundacji. Koordynatorem projektu jest Joanna Osys.

Podczas spotkania organizatorzy przedstawią działalność Fundacji i przybliżą tematykę kampanii prowadzonych przez grupę. To również okazja do zapoznania się z planami na najbliższe miesiące i zdobyciu potrzebnych informacji na temat wolontariatu. Każdy z uczestników otrzyma "pakiet aktywisty": ulotki, broszury i inne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/