niedziela, 10 stycznia 2016

WOŚP Zawiercie 2016 (fotorelacja)

Za nami 24. Finał WOŚP w Zawierciu. Popołudniu na hali widowiskowej przy ulicy Blanowskiej odbyły się wydarzenia w ramach finału.

Na scenie wystąpiły zespoły, kolejno Spring 15, Synaisthesis, Kac Escape i Toxyna. W międzyczasie mogliśmy zobaczyć pokazy ratownictwa, oglądać wyposażenie wojskowe na specjalnych stoiskach wraz z transporterem opancerzonym, spróbować grochówki czy też wziąć udział w zajęciach szkoły medycznej z naszego miasta. Dla dzieci przygotowano malowanie twarzy i nie tylko. W przerwach między koncertami odbyły się licytacje. 

Wcześniej, w godzinach dopołudniowych w MOKu przygotowano specjalny program dla najmłodszych, wraz z przedstawieniem teatralnym i zajęciami dla dzieci. Odbywały się również imprezy sportowe w tym m.in akcja na lodowisku czy też turniej siatkówki. Na ulicach miasta kwestowało stu wolontariuszy.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/