sobota, 9 stycznia 2016

Zawierciańskie Kolędowanie (relacja)

Dziś, 9 stycznia na terenie przed halą Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się świąteczny koncert "Zawierciańskie Kolędowanie". Organizatorem wydarzenia był Zespół ds. Nowej Ewangelizacji Zawiercia. 
Występy odbywały się na nietypowej scenie... w ciężarówce! Podczas koncertu zaprezentowali się muzycy ze scholi przy parafii św. Stanisława Kostki i dzieci ze szkolnego koła teatralnego przy SP 9. Był też moment, w którym publiczność mogła zaśpiewać swoje ulubione kolędy. Cała impreza przebiegła w radosnej atmosferze, mieszkańcy włączali się do wspólnego śpiewania. 

Jest to jedna z wielu akcji organizowanych przez Zespół ds. Nowej Ewangelizacji. W tym roku planowane są inne przedsięwzięcia, takie jak na przykład kolejna już edycja konkursu "Mam talent od Jezusa" czy też wydarzenia z okazji Światowych Dni Młodzieży.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/