poniedziałek, 11 stycznia 2016

Wegańskie spotkanie w Novum

W piątek, 8 stycznia w klubie Novum odbyła się druga edycja "Zawierciańskiej Wegańskiej Kuchni Społecznej". To akcja organizowana przez Fundację "Viva!", a celem spotkania była promocja weganizmu i ochrony praw zwierząt. Każdy mógł ugotować wegańską potrawę i podzielić się nią z innymi, a także spróbować innych specjałów.

- Pierwszą w tym roku Wegańską Kuchnię Społeczną uważamy za bardzo udaną. Były pyszne dania, ciekawe rozmowy i wiele materiałów informacyjnych na temat weganizmu i praw zwierząt  - mówi Joanna Osys, koordynator Fundacji w Zawierciu - Cieszymy się z nowo przybyłych osób, szczególnie z tych, którzy nie są weganami, a którzy byli zainteresowani naszym wydarzeniem! Bo w naszej Kuchni o to właśnie chodzi aby pokazać, że "wege" to nie tylko tofu i sałata. - podkreśla Joanna. 

Przedstawiciele Fundacji już teraz zapraszają na wielkanocną edycję tego wydarzenia. Szczegóły pojawią się wkrótce.

Foto: Fundacja Viva

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/