środa, 27 stycznia 2016

Pierwszy wykład w Galerii Muzealnej za nami

Dziś odbyło się pierwsze spotkanie inaugurujące całoroczny projekt pn. "Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji". Wydarzenie odbyło się w Galerii Muzealnej Leszka Dutki przy ulicy Leśnej.

Zgromadzonych gości powitała Grażyna Ferdyn, pełniąca funkcję Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. dokumentowania tradycji miasta i dorobku artystycznego. Następnie głos przejął dr. n. hum. Marcin Janeczek, który w ciekawy sposób poprowadził "lekcję historii". Tematem dzisiejszego wydarzenia było Powstanie Styczniowe. Słuchacze mogli dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy, pogłębiając tym samym swoją wiedzę. Każdy uczestnik spotkania mógł też podziwiać "żywe obrazy", co widać na zdjęciach poniżej. Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/