wtorek, 26 stycznia 2016

Neo-Nówka wystąpi w Zawierciu

W marcu w naszym mieście odbędzie się jubileuszowy występ kabaretu Neo-Nówka, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji. Bilety są już dostępne.


Podczas koncertu widzowie zobaczą największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu "Niebo", czy bezkompromisowej Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji. Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O oprawę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki. 

Koncert odbędzie się 18 marca br. o godzinie 20:30 na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Blanowskiej. 
Czas trwania programu to około 100 minut. Bilety można nabyć w recepcji hali OSiR przy ul. Blanowskiej lub w Biurze Podróży Rafa przy ul. 3 Maja 27 oraz na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl. Ceny biletów: 60, 70 i 80 zł - to miejsca numerowane. Zamówienia zbiorowe na bilety są przyjmowane pod numerem (41) 361 80 47. Każdy zainteresowany może także dołączyć do wydarzenia na facebooku.

Organizatorem imprezy jest Agencja Artystyczna "Joanna".

fot. mat. prasowe

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/