środa, 26 sierpnia 2015

Wielki dwumecz już w weekend!

Czeka nas kolejne już sportowe święto z okazji stulecia miasta. W piątek i sobotę o godzinie 20:00 na hali OSiR II przy ulicy Blanowskiej zmierzą się reprezentacje kobiet w piłce siatkowej Polski i Węgier. 
Impreza zorganizowana jest w ramach Ligi Europejskiej Kobiet. Co ważne dla naszego miasta, spotkanie będzie transmitowane na żywo na kanale Polsat Sport. 

Siatkarki przebywają w Zawierciu już od poniedziałku. Dziś wzięły udział w Sesji Rady Miasta. Podczas ich wizyty w urzędzie podarowano im skromne upominki i życzono powodzenia w dwumeczu.

Wstęp na imprezę będzie bezpłatny. Trybuny będą otwarte już od godziny 19:00. Organizatorzy proszą kibiców o przybycie w barwach narodowych.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/