wtorek, 25 sierpnia 2015

Będą czytali "Lalkę" w parku miejskim

"Narodowe czytanie" to akcja prowadzona co roku w naszym kraju  we wrześniu. Dzięki niej w prosty sposób propagowane jest czytanie książek, a to za sprawą plenerowych spotkań w całej Polsce. Dotychczas zorganizowano trzy edycje akcji. Teraz inicjatorzy zapraszają wszystkich na najbliższą, czwartą edycję. W ramach tego w kilku tysiącach miejscowości w Polsce na świeżym powietrzu będzie czytana powieść Bolesława Prusa pt. "Lalka". W tym roku do akcji dołączyła się Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu. Dlatego 5 września w godzinach 10:00 - 12:00 w Parku Miejskim każdy będzie mógł dołączyć się do wspólnego czytania. - W czytaniu wezmą udział bibliotekarze, dziennikarze i pracownicy kultury. Zapraszamy do słuchania wszystkich miłośników literatury. - zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia w Zawierciu.

Warto wybrać się w tym dniu na spacer i wziąć udział w takiej dość ciekawej akcji w naszym mieście. Trzeba przecież wspierać wszystko to, co dzieje się w Zawierciu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/