piątek, 28 sierpnia 2015

Porażka Polek w pierwszym meczu w Zawierciu (FOTO)

Dziś odbył się mecz pomiędzy reprezentacją Polski a reprezentacją Węgier w ramach dwumeczu Ligi Europejskiej w Zawierciu. Polskie siatkarki przegrały 0:3 (13:25, 21:25, 18:25). Chociaż były zdeterminowane by zwyciężyć w tym spotkaniu, nie udało się. Pierwszy set przegrały różnicą aż 12 punktów. W drugim próbowały zremisować, niestety zabrakło czterech punktów. Trzeci set przesądził o porażce i tylko potwierdził przewagę Węgierek. Na plus z dzisiejszego wydarzenia można podkreślić świetną atmosferę wśród kibiców. Hala przy ul. Blanowskiej wypełniła się po brzegi. Zabrakło nawet miejsc siedzących!
Zapraszam jutro na drugi mecz. Warto pokazać, że zawiercianie potrafią kibicować, czy się wygrywa, czy nie.