niedziela, 31 maja 2015

Jura Moto Show - parada i wielki zlot

Dziś odbyła się impreza pod nazwą "Jura Moto Show". Był to wielki zlot aut tuningowanych i klasycznych.

Wydarzenie rozpoczęło się zbiórką pod Miejskim Ośrodkiem Kultury w Zawierciu, skąd ruszyła wielka parada ulicami miasta. Była to świetna okazja do zaprezentowania ciekawych aut mieszkańcom. Następnie wszyscy przejechali do Hotelu Fajkier, gdzie rozpoczął się uroczyście zlot. W ramach tego urządzono konkursy w różnych konkurencjach takich jak na przykład najgłośniej brzmiący silnik czy najsilniejszy uczestnik zlotu.

Ponadto przygotowano też wiele atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. To między innymi warsztaty plastyczne z pracownią Tu Art, zajęcia przygotowane przez Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Zawierciu oraz konkursy, dmuchańce i inne.

Była to już czwarta edycja tego wydarzenia. Organizatorem był Hotel Fajkier i CCR Oldschool.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/