piątek, 13 lutego 2015

W Kromołowie powstaje kompleks rekreacyjny (zdjęcia)

Od początku tego roku, w Kromołowie na placu między szkołą, a pałacykiem pracują robotnicy. Właśnie tam realizowana jest inwestycja pn. „Budowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego u źródeł Warty w Kromołowie".
Na terenie kompleksu powstanie platforma widokowa, dwa stawiki z kanałami wodnymi, ławki, alejki, oświetlenie a także nasadzone zostaną krzewy i drzewa.  Przewidziano również budowę nowych parkingów oraz budynku socjalnego przy boisku sportowym. Co ważne, dzięki przedsięwzięciu odkryte i dobrze wyeksponowane zostaną źródła rzeki Warty.
Obecnie na tym terenie pracują już koparki i inne maszyny budowlane. Prowadzone są roboty ziemne; wykopywane są kanały wodne.
Koszt inwestycji to ponad 4 miliony złotych, 85 % kwoty będzie pochodzić z Unii Europejskiej. Planowo prace mają zakończyć się na przełomie maja i czerwca br.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/