poniedziałek, 16 lutego 2015

Mistrzostwa Polski w Zawierciu - publiczność nie dopisała

W miniony weekend w naszym mieście odbyły się Mistrzostwa Polski Oldbojów w Halowej Piłce Nożnej. Wyjątkowe, bo organizowane już 25. raz. 
Mecze rozgrywane były na hali przy ulicy Blanowskiej oraz na hali Liceum S. Żeromskiego. W sobotę odbywały się eliminacje, a w niedzielę na hali przy Blanowskiej finały. W wydarzeniu wzięły udział 22 drużyny z całej Polski. Wśród piłkarzy można było znaleźć kilka znanych nazwisk. Podczas mistrzostw zagrał np. Remigiusz Sobociński i Arkadiusz Klimek z Jezioraka Iława, Kamil Kosowski z Gwarka Zabrze, Dariusz Adamczuk grający w Pogoni Szczecin czy też Ryszard Czerwiec z Zagłębia Sosnowiec. 
W mistrzostwach ostatecznie zwyciężył Gwarek Zabrze, pokonując w meczu finałowych Cracovię Kraków.

Imprezę można ocenić na plus. Jedynie nie dopisała zawierciańska publiczność. Pomimo grających znanych piłkarzy, pomimo tego, że była to impreza ogólnopolska, na widowni były pustki. W dniu eliminacji, przyszło (uwaga) 12 osób... Podczas finałów było troszkę więcej osób, ale również mało... 
Szkoda, że mieszkańcy Zawiercia nie przybyli w nieco liczniejszym gronie. Jako miasto, mogliśmy się pokazać z lepszej strony przed klubami z całego kraju. Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej...



0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/