środa, 18 lutego 2015

Marcredo Center z poślizgiem, ale powstanie

Ostatnio pojawiły się informacje, jakoby inwestor, który chce wybudować Marcredo Center Zawiercie, wycofał się z inwestycji. Portal Propertynews.pl sprawdził tą sprawę. Okazuje się, że jest to nieprawda, przesunięto tylko termin rozpoczęcia budowy na II kwartał 2015. 

- Przyczyną zmiany terminu rozpoczęcia budowy galerii jest konieczność przeprojektowania jej wnętrz. Wynika to z wymagań, jakie wobec swoich lokali stawiają najemcy. Chodzi tu m.in. o inną powierzchnię placówek oraz kwestie techniczne, takie jak wydajność klimatyzacji oraz systemów grzewczych czy dostępu do sieci elektrycznej. - mówi PropertyNews. 

1 komentarz:

  1. Galeria będzie się nazywała Wirtualna i będzie dostępna na stronach www. Trzeba przyjąć do wiadomości że budowa galerii w obecnym czasie nie ma już przesłanek ekonomicznych. Przespano lepszy czas a nikt nam prezentu nie zrobi.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/