czwartek, 12 lutego 2015

Zawierciański Park Przemysłowo-Technologiczny już prawie gotowy

Realizowana w ostatnich miesiącach inwestycja w Strefie Aktywności Gospodarczej dobiegła końca. Zawierciański Park Przemysłowo Technologiczny wkrótce oficjalnie zacznie funkcjonować.
ZPPT to nowoczesny obiekt biurowo - wielofunkcyjny wyposażony w specjalistyczny sprzęt pozwalający na uruchomienie innowacyjnej pracowni urbanistyki, rewitalizacji i designu miejskiego dostosowanej do prowadzenia zaawansowanych działań warsztatowych, projektowych i rozwojowych. Właśnie tutaj firmy będą mogły uzyskać wsparcie; będzie to też miejsce badań laboratoryjnych związanych z urbanistyką miejską. Park będzie zapewniał optymalne warunki rozwojowe dla przedsiębiorstw.
W skład całego obiektu wchodzą: pomieszczenia biurowe, sala szkoleniowa, laboratorium urbanistyki oraz hala magazynowo - produkcyjna. Park kosztował ponad 8 milionów złotych, z czego 40 % dofinansowała Unia Europejska. Zobaczcie zdjęcia, jak powstawał ZPPT od początku. Źródło zdjęć: Urząd Miejski.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/