niedziela, 2 marca 2014

Gala Laureatów Zawiercia 2013 za nami

Wczoraj na sali widowiskowej MOK odbyła się finałowa Gala Laureatów Zawiercia, podczas której wiele grup i osób zasłużonych dla Zawiercia otrzymało nagrody i wyróżnienia. Czas umilali również zaproszeni artyści, a mianowicie Tadeusz Pacan, Jerzy Kazior, Mariusz Gałecki, Ewa Uryga a także gwiazda wieczoru - Zbigniew Wodecki. Imprezę uświetniły również pokazy mody projektantki z Zawiercia - Ewy Kyrcz.
Rozdano 16 nagród w postaci statuetek oraz wiele więcej w postaci grawertonów. Przypomnę, że ja, autor bloga - Jakub Kosoń - zostałem nominowany w kategorii Promocja "Moda na Zawiercie". Ostatecznie, w tej kategorii wygrało Patman Crew - Gratulacje!0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/