poniedziałek, 3 marca 2014

Zawierciańskie ostatki 2014 - zdjęcia

Mury zadrżały wczoraj na hali OSiR II; a to za sprawą wielkiej imprezy, jaka się tam odbyła, czyli Zawierciańskie ostatki 2014!
Całość rozpoczęła się już o 16 - wtedy DJ M@ius zabawiał dotychczas przybyłych gości. Wiele więcej widzów przyszło, gdy na scenę weszli Roxette Cover Band, a także Donatan i Cleo. Właśnie podczas występów tych raperów, publiczność oszalała. Mogliśmy usłyszeć takie hity jak "Nie lubimy robić" a także "My słowianie". W piosence, która uzyskała nominacje do Eurowizji wystąpiły także Zawiercianki (w roli tancerek). W przerwach między występami gwiazd widzów zabawiali "Patmani". Widzowie razem z finalistami programu Got to Dance mogli zatańczyć taniec synchroniczny (film znajduje się poniżej). Kilka minut przed godziną 21 na hali pojawił się zespół Enej. Właśnie, gdy wchodzili na scenę, rozległ się wielki pisk fanek i fanów. 
Impreza była ciekawa. Osoby, które przybyły, naprawdę dobrze się bawiły!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/