czwartek, 16 stycznia 2014

V Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zawierciu!

Przed nami piąta edycja Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Gloria”. W najbliższą niedzielę, 19 stycznia, w parafii pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu posłuchać będzie można utworów sławiących Boże Narodzenie w wykonaniu chórów z Zawiercia i regionu.
„Rolą takiego przeglądu nie powinno być zmaganie konkursowe. Kolędy powinny jednoczyć. To piękne, kiedy wszystkie chóry jednoczą swoje siły i wspólnie prezentują najpiękniejsze polskie świąteczne utwory” – mówi Dariusz Czaj, organista z zawierciańskiej Bazyliki Mniejszej i organizator przeglądu. Więcej informacji o tym, kto wystąpi, na plakacie. Myślę, że będzie ciekawie i niesamowicie!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/