środa, 15 stycznia 2014

Enej, Donatan i Cleo w Zawierciu!

"Zawierciańskie ostatki" to nazwa imprezy, która odbędzie się już 2 marca na Hali OSiR II przy ulicy Blanowskiej. Organizatorzy przygotowali dla nas naprawdę dużą dawkę muzyki w wykonaniu bardzo znanych gwiazd z Polski. Podczas tego wydarzenia wystąpią zespół Enej, Donatan & Cleo, Roxette Cover Band oraz Patman Crew!
Podczas trwania imprezy na pewno będziecie mogli usłyszeć takie hity jak "My Słowianie", "Skrzydlate ręce" czy "Symetryczno-Liryczna.  
Wiemy, że wstąp będzie płatny. Ceny biletu jednak jeszcze nie ma - poznamy ją wkrótce. Ale już teraz możemy powiedzieć, że będzie naprawdę niesamowicie! :-) Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów!

Organizator: DJ Bolek/Deep Energy

2 komentarze:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/