czwartek, 29 sierpnia 2013

Zmienia się wizerunek osiedli

 fotogaleria znajduje się poniżej artykułu
Cały czas w naszym otoczeniu zmieniają się różne rzeczy. Na przykład szaro-bure dotąd blokowiska zostają odmienione poprzez ocieplenia a także przez poprawę stanu chodników, ulic itd. A więc co się zmieniło i gdzie?
Zacznę od dzielnicy Żabki. Tam swe kolory zmieniły bloki przy ulicy Leśnej 26, Szymańskiego 24, Broniewskiego 4, a obecnie ściany docieplane są też w budynku przy Gałczyńskiego 8. Oprócz tego zostały docieplone stropy w budynkach przy ul. Dojazd 21 i 27, Piłsudskiego 65 i 67, Zaparkowa 6, 10 i 14. Co do "małych remontów drogowych", to rozpoczynają się prace przy budynkach Piłsudskiego 65, 67 i 69 dotyczące modernizacji dróg, chodników i parkingów.
Teraz przejdę do dzielnicy Centrum. W połowie docieplenia jest budynek przy ul. Paderewskiego 20, a już docieplony został budynek na Wyszyńskiego 8 i Skłodowskiej 1. Na Skłodowskiej rozbudowywany jest też parking. Co do stropów, to zostały one docieplone w blokach na Paderewskiego 4 i 6, a drogi zostaną wyremontowane przy budynkach Paderewskiego 25 i Dmowskiego 4 i 6. Zakończono także docieplenie budynku przy Pomorskiej 28. Dodać też trzeba, że ocieplany jest blok przy Podmiejskiej. Powyższe inwestycje zostały sfinansowane ze środków spółdzielni mieszkaniowej "Zawiercie" i "Hutnik", ZGM Zawiercie a także ze środków wspólnot mieszkaniowych.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/