sobota, 31 sierpnia 2013

Parking przy dworcu już gotowy (zdjęcia)

W lipcu br. rozpoczęła się budowa parkingu przy Dworcu Kolejowym w Zawierciu. W ramach tego powstały 54 nowe miejsca parkingowe a także mały skwerek z ławkami dla podróżnych obok parkingu.
Od dłuższego czasu ze strony mieszkańców Zawiercia padały słowa o konieczności budowy parkingu w pobliżu dworca. Powstanie tego parkingu na pewno poprawi sytuację w Centrum, bo jak na razie trudno znaleźć tam miejsce do zaparkowania swego samochodu. W otoczeniu parkingu powstał też mały skwerek z ławkami, koszami na śmieci oraz ozdobnymi roślinami, co na pewno uprzyjemni czas podróżnym.
Realizacja tego przedsięwzięcia była efektem rozmów, jakie władze miasta przeprowadziły z kolejową spółką PKP S.A Departament Nieruchomości. Wartość inwestycji to ponad 100 tys. złotych. Oficjalne zakończenie budowy ogłoszone zostanie w ciągu kilku dni.
Poniżej przedstawiam kilka zdjęć.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/