czwartek, 18 lipca 2013

SAG (cz 1.): Zakłady przemysłowe

Ostatnio przyjechałem zrobić fotoreportaż ze Strefy Aktywności Gospodarczej w Zawierciu, w okolicach ulicy Podmiejskiej i Cerefisko. Pokażę Wam dziś pierwsze zdjęcia razem z krótkim do tego artykułem.
Strefa ta została utworzona kilka lat temu w celu pozyskiwania dla Zawiercia nowych inwestorów. Dotychczas udało się pozyskać już dwóch inwestorów. Jednym z nich jest Aluron Sp. z.o.o. Jest to na razie największy zakład w tym miejscu, który zatrudnia obecnie ok. 60 pracowników. Produkowane są w nim części aluminiowe. Drugim inwestorem jest Inter Cars S.A. Zakład ten zajmuje się produkcją części samochodowych.
Dziś to na razie tyle. W drugiej części napiszę o pozostałych terenach inwestycyjnych i o budowanej zachodniej obwodnicy Zawiercia.
A tak na marginesie: To już dwusetny post na blogu. Dziękuję, że jesteście i czytacie OtoZawiercie! :)







0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/