http://picasion.com/


DEBATA WYBORCZA Z KANDYDATAMI NA PREZYDENTA ZAWIERCIA JUŻ 14 PAŹDZIERNIKA!

wtorek, 16 lipca 2013

Nowe miejsca parkingowe

Ostatnio uwagę zawiercian przyciągają prace prowadzone przy dworcu. Wielu zastanawia się, co tam zostanie wybudowane. Teraz już wiemy - jak ogłosił rzecznik Urzędu Miejskiego w Zawierciu - powstanie tam nowy parking!
Kilka dni temu przy Dworcu PKP w Zawierciu rozpoczęła się budowa nowego parkingu. W ramach tego powstaną 54 nowe i bezpłatne miejsca parkingowe. Inwestycję, która warta jest ponad 100 tys. zł prowadzi Oddział Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A.
- Inwestycja pozwoli na zwiększenie ilości miejsc postojowych w ścisłym centrum Zawiercia. Ponad 50 nowych miejsc parkingowych z pewnością ułatwi zaparkowanie samochodu w śródmieściu - zauważa prezydent Zawiercia, Ryszard Mach.
Planowany termin zakończenia prac to jesień 2013.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/