wtorek, 16 lipca 2013

Nowe miejsca parkingowe

Ostatnio uwagę zawiercian przyciągają prace prowadzone przy dworcu. Wielu zastanawia się, co tam zostanie wybudowane. Teraz już wiemy - jak ogłosił rzecznik Urzędu Miejskiego w Zawierciu - powstanie tam nowy parking!
Kilka dni temu przy Dworcu PKP w Zawierciu rozpoczęła się budowa nowego parkingu. W ramach tego powstaną 54 nowe i bezpłatne miejsca parkingowe. Inwestycję, która warta jest ponad 100 tys. zł prowadzi Oddział Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A.
- Inwestycja pozwoli na zwiększenie ilości miejsc postojowych w ścisłym centrum Zawiercia. Ponad 50 nowych miejsc parkingowych z pewnością ułatwi zaparkowanie samochodu w śródmieściu - zauważa prezydent Zawiercia, Ryszard Mach.
Planowany termin zakończenia prac to jesień 2013.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/