poniedziałek, 22 lipca 2013

SAG (cz. 2): Tereny inwestycyjne i obwodnica Zawiercia

W drugiej części postu o Strefie Aktywności Gospodarczej napiszę o terenach, na które cały czas miasto Zawiercie szuka inwestorów oraz budowanej zachodniej obwodnicy Zawiercia.
Oprócz dotychczasowych zakładów przemysłowych, które już funkcjonują, jest jeszcze wiele działek do wykupu przez inwestorów. Zawiercie prowadzi kampanię promocyjną mającą na celu pozyskanie kolejnych inwestorów. Czekamy na skutki. Co do samych terenów, to są to bezkresne pola i łąki. Cały czas wdrażane w życie są udogodnienia dla inwestorów. Ostatnio Zawiercie pozyskało 10 mln złotych na uzbrojenie Strefy. W ramach tegoż projektu wykonana zostanie sieć wodociągowa, kanalizacja deszczowa i sanitarna. Położona zostanie także infrastruktura teleinformatyczna. Obecnie budowana jest też droga dojazdowa do SAG, nazywana często zachodnią obwodnicą Zawiercia. Droga połączy dw nr 791 z dk nr 78. Będzie to duże udogodnienie dla inwestorów, którzy planują zainwestować w Zawierciu ale i dla tych, którzy już zainwestowali. Dzięki temu lepiej będzie dojechać ciężkim samochodom do fabryk.

1 komentarz:

  1. Już to istnieje na razie tylko JEDEN zakład a za 10.tyś zł to nie wiele da się tam zbudować, nawet na chodnik nie starczy a co dopiero na sieci medialne

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/