piątek, 26 kwietnia 2013

Blokada DK nr 78

Punktualnie o 16:00 na skrzyżowaniu ulic Okólnej i Paderewskiego oraz w centrum Poręby, rozpoczął się protest. Miał on na celu zwrócenie uwagi władzom w Warszawie, jakim dużym problemem jest brak obwodnicy Zawiercia.
Już po kilku chwilach od rozpoczęcia blokady w Zawierciu utworzył się ogromny korek, sięgający niemal do skrzyżowania przy Urzędzie Miejskim
W strajku udział brało wielu mieszkańców Zawiercia, w tym Prezydent Miasta Ryszard Mach razem z zastępcami, czyli Wojciechem Mikułą oraz Markiem Kozłem. Był też Poseł Sejmiku Wojewódzkiego Witold Grim, a nawet przewodniczący grupy referendalnej Jan Zamora. Uczestnicy protestu wznosili okrzyki oraz nieśli transparenty.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/