czwartek, 2 maja 2013

Majówka na sportowo!

Majówka w Zawierciu trwa. Zostały jeszcze niecałe trzy dni. Oprócz występów, które odbędą się pod MOK Centrum, odbędzie się kilka wydarzeń sportowo - rekreacyjnych. Już jutro na krytej pływalni OSiR, przy ulicy Pomorskiej o godz. 10:00 dzieci będą mogły skorzystać z kuli dmuchanej, koszykówki i siatkówki wodnej lub ze zjazdów po linie do wody. Tego samego dnia i w tym samym miejscu, o godz. 11:30 odbędzie się Rodzinny Maraton Pływacki. Plan: sztafeta 2x25 m rodzic - dziecko /styl dowolny/ - wyścigi - 50 m na materacach - nurkowanie – wyławianie krążków. Natomiast 15.00 - Mecz piłki siatkowej: Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej - Ośrodek Usług Opiekuńczo – Wychowawczych w Zawierciu.
Następnego dnia, tj. 4 maja [ostatniego dnia zawierciańskiej Majówki], w Skate Parku przy ulicy Wierzbowej [naprzeciwko przedszkola] o godz. 10:30 zorganizowany zostanie Mini Skate Jam. Zdecydowanie najciekawszym wydarzeniem sportowym będzie mecz piłki nożnej KP Warta Zawiercie - KS Kolejarz Katowice. Odbędzie się on o 17:00.

Zachęcam do spędzania czasu "na sportowo" podczas tegorocznej zawierciańskiej Majówki. OSiR Zawiercie przygotował bogatą ofertę na ten weekend, więc warto z niej skorzystać!

P.S Fotorelacja z Majówki pojawi się po zakończeniu imprezy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/