piątek, 26 kwietnia 2013

"Gentleman" przy fontannie w Zawierciu!

foto: patmancrew.com.pl
Już dziś na Placu Jana Pawła II w Zawierciu odbędzie się "Wiosenny Flash Mob", organizowany przez członków formacji Patman Crew.
Dzień wcześniej, czyli 25 kwietnia, odbyły się próby na sali OSiR III przy ul. Piłsudskiego 73a. W próbach udział mógł wziąć każdy, zarówno osoby pojedyncze, jak i grupy zorganizowane. Na próbie pojawiły się również grupy z zawierciańskich szkół.
Dziś o godz. 18.20 na Placu Jana Pawła II, osoby, które przybyły na wczorajszą próbę, zatańczą ćwiczoną choreografię. Wiadomo mi, że uczestnicy zatańczą do znanego już kawałka pt. "Gentleman", koreańskiego wykonawcy PSY. Całą akcję możecie oczywiście oglądać, a nawet wziąć udział! Wystarczy, że przybędziecie o 18:20 na plac przy fontannie! 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/